Програми для запису голосу можуть також підвищити вашу ефективність і зробити записи точнішими (Фото:Vika Strawberrika/Unsplash)

Програми для перетворення голосу в текст можуть знадобитись як людям з обмеженими можливостями так і для деяких спеціалістів.

Дуже зручно використовувати такі додатки, якщо ви в дорозі, записуєте інтерв’ю або просто хочете заощадити час.

Ці спеціальні програми можуть також підвищити вашу ефективність і зробити записи більш точними.

Speechnotes

Інструмент для диктування Speechnotes, сумісний з усіма пристроями, які мають доступ до Chrome.

Для того, щоб користуватись програмою вам не потрібно завантажувати нічого, тому вона є однією з найефективніших і найпростіших у використанні. Вона безкоштовна, але ви можете заплатити для оновлення до преміум-класу.

Speechnotes зберігає кожен документ автоматично, а також пропонує можливість друкувати під час розмови.

Gladia

Gladia — французький стартап на основі штучного інтелекту, який буде працювати з аудіоданими. Компанія розробляє інтерфейс прикладного програмування транскрипції аудіо (API), який можна інтегрувати з іншими продуктами.

Ціна за конвертацію години аудіо в текст за допомогою Gladia складає 0,61 долара. Сам процес складає приблизно 60 секунд. Він також може ідентифікувати виявляти мови та перемикатися з однієї мови на іншу, також може автоматично додавати розділові знаки.

Vocalmatic

Це простий онлайн-інструмент, який дозволяє транскрибувати аудіо та відеофайли в текст, вам потрібно лише завантажити файл MP3, WAV, MP4, WEBM або MOV на платформу, і Vocalmatic конвертує його для вас.

Після завершення транскрипції платформа надсилає вам посилання на вашу електронну пошту, щоб ви могли редагувати текст. Однак під час експорту з Vocalmatic ви не матимете у своєму розпорядженні багато варіантів, оскільки ви можете зберегти файл лише як необроблений текст або документ Word.

Документи Google

Документи Google, про які більшість людей, мабуть, не знають, мають багато додаткових функцій, доступних лише користувачам Google Chrome. Одна з цих функцій дозволяє користувачам перетворювати голосові нотатки на текст.

Транскрипція Google Документів не завжди точна, це залежить від якості запису, чіткості голосу дикторів і складності мови, що використовується.

Google Docs можна використовувати для загальних потреб транскрибування, наприклад для розшифровки інтерв’ю та подкастів.

Щоб використовувати Документи Google для перекладу аудіозапису в текст виконайте наступні дії:

  1. У верхній частині екрана натисніть на Інструменти та виберіть Голосове введення. ви також можете скористатись комбінацією клавіш Command CMD+Shift+S. Зазначимо, що ця функція доступна, лише якщо ви підключені до Інтернету.

  2. Дозвольте функції голосового введення використовувати мікрофон ПК або ноутбука.

  3. Почніть транскрибувати аудіо, говорячи в мікрофон.

    Забудьте про ручне введення. Чотири зручні додатки для швидкого перетворення аудіо у текст

    Дайджест NV Преміум Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

От Admin