Виконавчий директор Apple Inc. Танг Тан залишить компанію (Фото:kittyfly/Depostphotos)

Виконавчий директор Apple Inc. Танг Тан, який відповідає за дизайн iPhone і «розумних» годинників, залишить компанію в лютому 2024 року. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією.

У компанії буде проведено перерозподіл обов’язків. Річард Дін, який очолює напрямок дизайну продуктів iPhone, після відходу Танг Тана буде безпосередньо підпорядковуватися Джону Тернусу — старшому віце-президенту з розробки апаратного забезпечення. Кейт Берджерон, у віданні якої був напрямок розробки Mac, відповідатиме за дизайн AppleWatch.

Танг Тан також курирував дві команди, які займалися аксесуарами і брали участь у створенні навушників AirPods. Ці напрямки на себе візьме Меттью Костелло, який раніше працював над навушниками Beats і «розумною» колонкою HomePod.

Раніше повідомлялося про звільнення з компанії топ-менеджера Стіва Хотеллінга, який займався сенсорними технологіями, датчиками показників здоров’я та інтерфейсом Face ID.

Раніше повідомлялося, що Apple активно шукає нові країни для перенесення виробництва з Китаю. Зусилля Apple зосереджені на таких країнах, як Індія (виробництво iPhone і аксесуарів), В’єтнам (виробництво AirPods і збірка Mac), Малайзія (виробництво Mac) та Ірландія (збірка комп’ютерів iMac).

У серпні стартувало виробництво iPhone 15 в Індії.

От Admin