Названо лауреатів App Store Award 2023 (Фото:Apple)

Компанія Apple оголосила свій перелік найкращих ігор та програм 2023 року. Цьогоріч було відзначено три гри (для iPhone, для iPad, для Mac) і одну аркадну гру.

Компанія відзначила нагородою App Store Award 14 програм та ігор, які «дозволили користувачам розкрити свій творчий потенціал, відкрити для себе світ нових пригод і весело провести час».

«Цьогорічні переможці показали безмежний потенціал розробників для втілення своїх ідей у ​​життя, створюючи програми та ігри з надзвичайною винахідливістю, винятковою якістю та цілеспрямованими місіями», — прокоментував Тім Кук, генеральний директор Apple.

Зокрема, було нагороджено три гри (для iPhone, для iPad, для Mac) і одну аркадну гру. Так, грою року для iPhone стала Honkai: Star Rail. Це покрокова бойова гра в закритому світі від розробника Genshin Impact — Cognosphere PTE.

А Lost in Play від Snapbreak Games стала грою року для iPad. Це пригодницька гра в форматі «вкажи і натисни», яка занурює користувачів у життя дітей, які намагаються знайти дорогу додому, але стикаються з рогатими звірами, гоблінами та іншими дивними персонажами.

Грою року для Mac стала Lies of P від ​​NEOWIZ. Це рольова гра-екшн, яка розповідає класичну історію Пінокіо у незвичайний спосіб. В Apple відзначають, що Lies of P «відкриває гравцям вишукано створений темний фентезійний світ». В гру можна також пограти на Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 та Windows. Вона вийшла у вересні цього року та має понад 90% схвальних відгуків в Steam як від критиків, так і від гравців.

https://www.youtube.com/watch?v=kXZoKdr-xeo

Аркадною грою року було названо Hello Kitty Island Adventure. Ця гра переносить гравців у чарівну пригоду на тропічному острові. Гравцям потрібно знайти нових друзів та збудувати для них оселі. Гра була створена студією Sunblink ексклюзивно для Apple Arcade.

Окрім найкращих програм та ігор для iPhone, iPad, Mac, редактори Apple App Store також вибрали п’ятьох переможців в категорії Cultural Impact. Сюди потрапили застосунки, що «заохочували користувачів навчатися та розвиватися». Зокрема, було відзначено застосунок з головоломками Unpacking та гру-головоломку про жінку, яка переживає кризу середнього віку, Finding Hannah.

От Admin